AUTODAX s.r.o.
Popradská 27
059 11 HOZELEC

tel./fax: (00421) 52 776 77 41
mobil: 0911 990 100, 0911 990 200
mail: obchod@24sro.sk

 

home hifi .sk

CD/Blu-Ray prehrávače, AV receivery, 5.1 repro sety, subwoofery, Dolby Atmos, High-End kabeláž

ETON - made in GERMANY

   Nemecká značka ETON Electro Acoustic GmbH bola založená v roku 1983. Od samotného počiatku vyvíjali vlastné meniče určené do stavebníc Home-Hifi. Získali mnoho renomovaných OEM zákazníkov a ich meniče sú súčasťou mnohých kvalitných reprobední.

  

   Hexakónový sendvičový kužeľ, ktorý ETON vyvinul a na ktorý má patent sa stal celosvetovo známym pre vysoký stupeň tuhosti a ľahkosti. Jeho prejavom sú charakteristické zvukové vlastnosti typické pre značku ETON. Kvalitný a čistý zvuk sa stal ochrannou známkou spoločnosti.

   Všetky pohyblivé súčasti sú vyrábané s najmenšími možnými toleranciami a každý vyrobený kus je garanciou kvalitatívnych vlastností, ktorú výrobca uvádza v technických parametroch.

Katalóg Home-HiFi na stiahnutie TU!

   Táto bavorská legenda sa angažuje aj v oblasti auto-hifi a jej zosilňovače, subwoofery a reproduktory sú verné svojej povesti. Svedčí o tom pravidelné oceňovanie a víťazstvá v testoch Car&Hifi magazínu.

Katalóg Car-HiFi PDF na stiahnutie TU!

   V poslednej dobe sa najmä montážnici stretávajú so zákazníkmi, ktorí chcú zasahovať do svojho auta čo najmenej, avšak túžia po lepšom zvuku. Najmä pre nich ETON vyvinul celú novú radu UPGRADE custom reproduktorov, kde skutočne stačí vybrať pôvodné repro a osadiť upgrade reproduktory. Pasujú rozmery, konektory, ohmáž. Ucelené série sú vytvorené pre značky BMW, VW, OPEL, FIAT, PEUGEOT, CITROEN.

Katalóg CAR-UPGRADE PDF na stiahnutie TU!

  

   Hrdý nápis MADE IN GERMANY je to, čo značku odlišuje od bežnej produkcie a je práve tým, čo vyžaduje špecifická skupina zákazníkov, zvyknutá na doby, keď sa meno značky budovalo pre dlhodobý biznis, nie pre okamžité a trvalé zisky. Aj preto sme značku ETON zaradili do nášho portfólia, hoci vieme, že to pri konkurencii dnešnej bežnej produkcie (a najmä cenovej vojne) nebude mať jednoduché...